Turvaliistud treppidele

Sise- ning välistingimused

Põrandakeskus pakub Euroopa tehase Polmar lahendusi. Trepi turvaliistud tagavad ohutuse välistreppidel vihmase, lumise ilmaga. Tegemist on kummist liistudega mis kannatavad UV kiirgust ning külma kuni -30 kraadi.. Saadaval Stoper L profiil   kui ka sile Stoper Smart profiil ...Loe rohkem

Sise- ning välistingimused

Põrandakeskus pakub Euroopa tehase Polmar lahendusi. Trepi turvaliistud tagavad ohutuse välistreppidel vihmase, lumise ilmaga. Tegemist on kummist liistudega mis kannatavad UV kiirgust ning külma kuni -30 kraadi.. Saadaval Stoper L profiil   kui ka sile Stoper Smart profiil .  Paigalduse teeb eriti lihtsaks iseliimuv tagakülg. Liistu võib paigaldada puidule, keraamilisele plaadile, marmorplaadile jne. Valikus ka turvalahendus välistrepile. Moodul paigaldatakse trepiastmele ning see tagab turvalisuse lumise, vihmase ilmaga.

Erilahendus- ja nurgaliistud

Põrandakeskuse valikus nii erilahendusliistud kui PVC ülespöördeliistud. Samuti on valikus kummist nurgakaitseliistud. Liistud on erksavärvilised ning seetõttu hästi nähtavad. Ideaalne lahendus parkaltes, haiglates jne. kus on vaja selget ja silmatorkavat nurkade märgistust. Nurgaliistude valikus on nii liimitavad kui ka iseliimuvad liistud.

Loe vähem